Vytvárajte pôsobivé

EVENTY

pre vašich klientov

Využívajte moderné, svetelné, zvukové, vizuálne a konštrukčné riešenia, ktoré dokážu vyniesť podujatie na inú úroveň. Poradíme a pomôžeme aj vám.

VIAC NEŽ LEN

SVETELNÁ A ZVUKOVÁ TECHNIKA

Vaše podujatie oživí nielen moderná technika, ktorou disponujeme. Ale predovšetkým skúsenosti, inovatívny prístup a vysoká profesionalita a flexibilita nášho tímu predstavuje to,  čo naozaj potrebujete pri vytváraní podujatia.

DBÁME NA TECHNICKÉ RIEŠENIA

eventu a pomáhame vám vymyslieť ...

Ako správne umiestniť pódium – budú ľudia sedieť, alebo stáť? Ako umiestniť svetlá, LED steny a obrazovky – čo nasvietime a čo zvýrazníme? Ako ozvučiť podujatie a kde umiestiť zvuk a zvukovú réžiu? Akým technickým riešením vytvoríme z eventu čo najväčší zážitok?

… a omnoho viac

VŠETKO, ČO POTREBUJETE

PRE VÁŠ EVENT, POD JEDNOU STRECHOU

ozvučenie, osvetlenie, prestrešenie, pódia, konštrukcie, LED stany a obrazovky, laser show, videoprojekcie, hudobné kapely, či iní umelci ….

Spoluprácou s nami získate komplexné a fungujúce služby od jedného dodávateľa za výhodnú cenu.

EVENTOVÉ

AGENTÚRY O NÁS

So spoločnosťou Zaudio s.r.o. spolupracujeme od roku 2011. Naša spolupráca sa viedla vždy v korektnom, profesionálnom a veľmi zodpovednom prístupe z oboch strán. Na Zaudio s.r.o. si ceníme schopnosť splniť všetky náročné požiadavky, ktoré sme na nich kládli či už pri organizovaní medzinárodných konferencií, pri realizácií zložitých eventov pre VIP klientov, alebo tvorivých seminárov. Zaudio má nápady, dokáže byť kreatívne najmä v oblasti vizuálnej techniky a produkcie.

Richard KlimešOperations & Sales, Emerge, s. r. o.

Ďakujeme spoločnosti Zaudio za perfektnú spoluprácu, proklientský prístup a profesionalitu, ktorá prebiehala jak zo strany majiteľa, tak zo strany jednotlivých zamestnancov. Oceňujeme taktiež schopnosť flexibilnej adaptácie na naše, niekedy neskromné požiadavky a snahu nájsť najoptimálnejšie riešenie, tak aby nám nastavenie celej akcie najviac vyhovovalo. Niektoré nápady v kombinácii s nadšením a patričným technickým zázemím dávajú firme Zaudio jasný náskok pred konkurenciou. Pri ďalších akciách sa opäť radi obrátime na profesionálov z firmy Zaudio.

Peter GálKeis Media Bratislava, s.r.o.

NIEČO Z NAŠEJ PRÁCE

Komplexné služby pre akciu v Rakúsku  - Possam Night

MYSLÍME NA KAŽDÝ DETAIL, PRETO VÁS SPOLUPRÁCA S NAMI BUDE NAOZAJ BAVIŤ

Pomôžeme vám s technickými riešeniami pre váš event