Získajte silného

PARTNERA

pre osvetlenie a ozvučenie,

prenájom LED steny či pódia, pre akcie v priestoroch hotela

Jedna firma pre kompletný pravidelný servis a technickú podporu pri organizovaní eventov

S NAMI ZÍSKATE

NONSTOP

TECHNICKÚ PODPORU

PRISPÔSOBTE SI PRIESTOR

hotela pre konkrétnu akciu

Potrebujete exkluzívne a pekné nasvietenie?
Hľadáte na prenájom mikrofóny, pódia, projektory a inú svetelnú
a zvukovú techniku alebo konštrukcie?

Získajte profesionálnu zvukovú a svetelnú techniku a špičkový tím odborníkov, ktorý spravia z každého podujatia nezabudnuteľný zážitok

VŠETKO, POD VAŠOU HLAVIČKOU

Organizujte akcie a prenajímajte techniku pod hlavičkou hotela

Naša technika a náš tím môžu kedykoľvek vystupovať pod hlavičkou hotela. Získate tak benefit, ktorý môžete ponúknuť vaším zákazníkom. Navyše pri pravidelnej spolupráci Vám vieme ponúknuť prenájom techniky za skvelé „veľkoobchodné“ ceny.

Pristupujeme flexibilne k vaším požiadavkám. Presvedčte sa sami!

HOTELY O NÁS

V mene Atrium hotela*** ďakujem spoločnosti Zaudio za dlhoročnú profesionálnu pomoc a podporu pri organizácii kongresov, konferencií a eventov. Aj vďaka prístupu spoločnosti Zaudio a jej zamestnancov dokážeme zabezpečiť bezchybný chod jednotlivých firemných akcií. Zároveň veľmi oceňujeme pro-klientsky prístup pána Žukovského a všetkých pracovníkov tejto spoločnosti. Vždy dokážu promtne poskytnúť riešenia a vhodné možnosti. Ďakujeme za úspešnú doterajšiu spoluprácu a zároveň sa tešíme na tú, ktorá nás ešte čaká.

Bc. MICHAELA ŽEMBOVÁSales manager, Hotel Atrium

Náš hotel je svojou lokáciou naozaj veľmi jedinečný a zároveň špecifický, teda pre úspešnú spoluprácu si Horský hotel Sliezsky dom vyžaduje naozaj individuálny a častokrát aj nadštandardný prístup. Vždy sa snažíme klientovi vyjsť v ústrety a preto je pre nás veľmi dôležité promptné riešenie akejkoľvek neočakávanej udalosti. Pri spolupráci so spoločnosťou Zaudio vieme, že sa môžeme spoľahnúť na profesionálne služby ako aj ľudský a individuálny prístup, ktoré sú v hotelierstve veľmi dôležité. Prioritou je pre nás vždy pozitívna spätná väzba od klientov a v prípade spolupráce so Zaudio je vždy reakcia hostí výborná.

Petra IhnačákováMarketing & Sales manager, Horský hotel Sliezsky Dom

NIEČO Z NAŠEJ PRÁCE

So zabezpečením technických riešení pre akcie organizované v hoteloch máme bohaté skúsenosti.

POMÔŽEME VÁM

so zabezpečením akcie vo vašom hotely.
Presvedčte sa sami