Vytvárate kultúrne

PODUJATIE

pre vašu obec alebo mesto?

Rozšírte svoje možnosti a získajte skúsený tím profesionálov, ktorí vám pomôžu vytvoriť krásne kultúrne podujatie pre vašu obec či mesto

POMÔŽEME VÁM

S KAŽDÝM KROKOM PRI TVORBE VÁŠHO PODUJATIA

Podujatie, eventy, koncerty, festivaly to je naša parketa. Aktívne sme sa zúčastňovali na tvorbe a realizácií množstva úspešných kultúrnych podujatí. Využite preto naše skúsenosti.

Tvorba programu

Poznáme každý detail, na ktorý pri tvorbe podujatia nesmiete zabudnúť. Spoločne s vami vyskladáme celý program tak, aby sme zefektívnili čas pri prestavbách jednotlivých kapiel. Rovnako za vás preberieme s kapelami ich technické požiadavky a zabezpečíme, aby v deň konania podujatia bolo všetko pripravené.

Zabezpečenie umelcov

Poznáme mnoho umelcov od spevákov, hudobných skupín, cez tanečníkov až po zabávačov. Disponujeme databázou kontaktov, ktoré uľahčia organizáciu každého podujatia.

Stavba a prenájom pódií

Nezáleží na tom, kde sa vaše slávnosti budú konať. Náročný terén a špecifické požiadavky na veľkosť, tvar, alebo veľké zaťaženie pódia pri početných kapelách nie je pre nás žiaden problém. Pódium prispôsobíme presne na mieru podujatiu.

Osvetlenie a ozvučenie

Bude vaše podujatie pod holým nebom, alebo v kultúrnom dome? Dokážeme zabezpečiť ozvučenie a osvetlenie podujatia kdekoľvek sa len bude konať.

OBCE A MESTÁ O NÁS

S firmou Zaudio naša obec Likavka spolupracuje už od roku 2015, je to seriózna firma, ktorá nám vždy vychádza v ústrety. Sme s nimi veľmi spokojný, svoju robotu si urobia vždy na 100%. Každoročne nám robia ples, Detský folklórny festival, ako aj Rozlúčku s letom. Zvučili nám rôzne známe umelecké telesá ako sú: Cigánski Diabli, Kristínu, Zuzanu Smatanovú, Kandráčovcov, Dominiku Mirgovú, Desmod, Hex, Samuela Tomečka, Kollárovcov, a iné menej známe kapely - Kortinu, Ploštín Punk, Elaán Tribute, Michal David revival. Firme Zaudio ďakujeme za naozaj výbornú spoluprácu.

Miroslava Raksová obec Likavka

NIEČO Z NAŠEJ PRÁCE

Obec Likavka - spolupráca počas leta v rokoch 2016, 2017, 2018

PRIDAJTE SA K MNOHÝM ĎALŠÍM OBCIAM A MESTÁM,

ktorým sme pomohli s vytvorením celého podujatia, od tvorby programu, cez zabezpečenia umelcov až po stavbu pódií, osvetlenia a ozvučenia.